Одёжки на особые ножки

0

Нет товаров

  • Итого, к оплате:

    0,00 грн

Интернет-магазин «Одёжки на особые ножки»
одежда и товары при дисплазии у детей

+38 (096) 470-07-08   &   +38 (050) 931-17-73

Главная > Про магазин «Одёжки на особые ножки»

Про магазин «Одёжки на особые ножки»

ПРИШЛИТЕ СВОЮ ИСТОРИЮ ВЫЗДОРОВЛЕНИЯ.
И мы опубликуем её в разделе "Истории Выздоровления" для вдохновения тех, кто еще на этом пути.

info@displazia.com

Інтернет-магазин «Одёжки на особые ножки» (R) пропонує одяг при дисплазії у дітей

Лікування цього захворювання полягає у розведенні стегон та утримуванні їх у потрібному положенні. Для чого дитині рекомендують широке пелінання, призначають носіння апарату Гневковського, шини Віленського, стремена Павлика, подушки Фрейка, у тяжких випадках накладають кокситну (тазостегнову) гіпсову пов'язку. У період перебування у різного виду розпірки одягнути дитину стає справжньою проблемою.

В інтернет-магазині «Одёжки на особые ножки» (R) Ви зможете підібрати одяг, який має ряд особливостей: передбачені всі можливі форми коректуючих  пристроїв, враховані зручність і легкість одягання, досягнуті одночасно краса і практичність.

До кожного клієнта індивідуальний підхід, виготовлення одягу за Вашими розмірами. Ви зможете самостійно сконструювати виріб, вибравши тканину, фасон, колір, обробку.

Також на нашому сайті Ви зможете підібрати ортопедичні вироби, знайти багато корисної інформації на тему дисплазія кульшових суглобів, прочитати історії одужання. У цьому захворюванні час працює проти нас, ми допоможемо Вам зберегти його, щоб усі Ваші сили були спрямовані на одужання.

Ми пройшли цей шлях і допоможемо пройти його Вам.